Volné pracovní místo  Business Controller and Operations Manager CZ+SK

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v sektoru biologických věd, světového lídra v zobrazovací diagnostice, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Business Controller and Operations Manager CZ+SK.

Náplň práce:

  • Sledování a řízení finanční výkonnosti společnosti
  • Provádění pravidelných finančních analýz, přípravu finančních zpráv pro ústředí a Country Managera
  • Úzká spolupráce s Country Managerem
  • Spolupráce s poskytovatelem logistických služeb, sledování úrovně zásob
  • Úzká spolupráce s centrem sdílených služeb, kontaktní místo pro účetní záležitosti
  • Příprava místních zákonných finančních výkazů, zajištění dodržování místních účetních předpisů
  • Koordinace ročního auditu, komunikace s daňovými poradci

Co od Vás očekáváme:

  • Důkladnou znalost finančních principů, rozpočtování a prognózování
  • Široké zkušenosti v oblasti financí, účetnictví a finančního výkaznictví
  • Praxe 5–8 let v oblasti financí a účetnictví
  • Silný obchodní talent a schopnost porozumět dynamice farmaceutického průmyslu
  • Výborné interpersonální a komunikační dovednosti pro efektivní spolupráci s Country Managerem a dalšími klíčovými zúčastněnými stranami
  • Porozumění logistice a řízení dodavatelského řetězce ve farmaceutickém odvětví
  • Schopnost aktivně řešit problémy, proaktivitu
  • Zkušenosti s přípravou a kontrolou místních zákonných finančních výkazů, koordinace procesu ročního auditu.
  • Znalost systémů SAP, BW a Hyperion Planning
  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni (denní komunikace s kolegy v zahraničí)

Co Vám nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP, plný úvazek
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na zdravotní péči, sport a kulturu
  • Služební telefon
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 – Braník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá